Урочистості з нагоди свята першого дзвоника
Урочистості з нагоди свята першого дзвоника

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди свята першого дзвоника

01 вересня 2017 року - свято першого дзвоника

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня школа привітно відкрила двері для своїх учнів та їхніх батьків святковою лінійкою, присвяченою Дню Знань.

Перший осінній день завжди сповнений радості і надії. Радує не тільки золоте листя, але і такий довгоочікуваний перший дзвоник. Ця подія стає початком захоплюючого, хоча і довгого, непростого шляху в світ великих знань. 

Для першокласників школа тепер - другий дім, де вони не тільки навчаться новим корисним і цікавим речам, але й знайдуть нових друзів.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу.

Під час свята пролунали слова привітання від начальника Управління праці та соціального захисту Куп’янської міської ради Ягодки Н.М., директора школи Ільєнка Михайла Григоровича. Вони побажали школярам успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій, а старшокласникам – визначитися щодо свого майбутнього шляху, обрати професію до душі.

Альбом: Урочистості з нагоди свята першого дзвоника Альбом: Урочистості з нагоди свята першого дзвоника Альбом: Урочистості з нагоди свята першого дзвоника Альбом: Урочистості з нагоди свята першого дзвоника
Web-адреса: zosh4.kupyansk.info/news/id/3495 | Переглядів: 269Дата публікації: 14:47 04.09.2017
Директор школи

Ільєнко Михайло Григорович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук