Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги»
Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги»

Поділитися новиною:

Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги»

«Козацькі розваги» у 5-А класі до дня Українського Козацтва

5-А клас також приєднався до святкування Дня Захисника України. Класний керівник Кулібаба Т.О. та працівники міської бібліотеки №1 підготували цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги».

Хлопчики грали у вікторину, малювали з закритими очима, стрибали у мішках і їли куліш на швидкість. В кінці хлопчиків поздоровили дівчатка та пригостили їх ласощами.

Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги» Альбом: Цікавий виховний захід до дня Українського Козацтва «Козацькі розваги»
Web-адреса: zosh4.kupyansk.info/news/id/3889 | Переглядів: 171Дата публікації: 15:22 13.10.2017
Директор школи

Ільєнко Михайло Григорович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук