Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури
Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури

Поділитися новиною:

Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури

07 лютого 2018 року на базі ЗОШ № 4 відбувся науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури на тему «Організація підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до ЗНО – 2018 з української мови та літератури»

07 лютого 2018 року на базі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф.Хімушина відбувся науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури на тему «Організація підготовки випускників закладів загальної середньої освіти до ЗНО – 2018 з української мови та літератури».

 У ході семінару методист відділу освіти Куп’янської міської ради Васильченко Р.Г. ознайомила присутніх з пріоритетними напрямками розвитку освітньої галузі «Мови і літератури» у світлі реформування сучасної української школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф.Хімушина Силаічева Л.М. виступила перед присутніми з доповіддю «Моніторинговий супровід формування предметних компетентностей на уроках української мови та літератури», де наголосила на необхідності здійснення постійного і системного моніторингу формування предметних компетентностей учнів як однієї з найважливіших умов підвищення якості освіти.

Під час проведення семінару були розглянуті актуальні питання щодо особливостей ЗНО у 2018 році. В теоретичному блоці учителі української мови та літератури ЗОШ №4 Туєва Н.А., Петрова С.О. та Крапівіна С.А. поділились власним досвідом підготовки учнів до ЗНО при роботі з тестовими завданнями, при написанні власного висловлення та застосуванні текстоцентричної технології на уроках.

Під час проведення практичного блоку семінару групи педагогів «Педагог-майстер», «Педагог-професіонал» та «Педагог-початківець» працювали над розв’язанням найскладніших завдань формату ЗНО (тести, текст, власне висловлення) та відпрацьовували методику підготовки учнів до виконання подібних завдань.

Під час підведення підсумків семінару у вигляді колективної роботи учасниками семінару було складено методичний літопис  «Я крокую до майстерності», де показано кроки учителя у здійсненні підготовки учнів до ЗНО-2018 та алгоритм роботи  учителя над собою щодо удосконалення педагогічної майстерності з даного питання.

Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури Альбом: Науково-практичний семінар для учителів української мови та літератури
Web-адреса: zosh4.kupyansk.info/news/id/5142 | Переглядів: 120Дата публікації: 09:16 08.02.2018
Директор школи

Ільєнко Михайло Григорович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук