Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Поділитися новиною:

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

План заходів у школі

Пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

Третій рік поспіль 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього пам’ятного дня у школі відбулася низка заходів  щодо вшанування світлої пам’яті  Героїв, які віддали за Україну та кожного з нас найдорожче – своє життя.

1. Проведено години    пам’яті,  уроки мужності, патріотичні альманахи, тематичні лінійки, круглі столи з вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні: «Небесна сотня – то в душі вогонь», «Небесна Сотня у вирій відлетіла», «Янголи не вмирають», «Вічна пам'ять синам України, що стали героями в наших очах», «Революція гідності: ідеали демократії, європейське майбутнє України».

Класні керівники,

19 – 23  лютого 2018 року

2. Проведено перший урок - вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, який  розпочато з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання.

Класні керівники,

  20 лютого 2018 року 

3. Участь у міському мітингу та покладання  квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2018 року

4. Організовано зустрічі з учасниками Революції гідності й антитерористичної операції на Сході України.

Класні керівники,

20 лютого 2018 року

5. Проведено   презентації, флеш-моби, акції: «Україна понад усе», «100 причин пишатися Україною», «Революція гідності. Я стверджуюсь», «Хоробрі серця», «Бійці Небесної сотні», «Свічка пам’яті ангелам Небесної сотні», «Запали свічку пам’яті».

Класні керівники,

19 – 23  лютого 2018 року

6. Організовано тематичні виставки та фотовиставку   в шкільній бібліотеці, присвячені Героям Небесної сотні: «І пам'ять серця, і вічний смуток», «Революція гідності», «Герої не вмирають… Просто йдуть…», «Небесна Сотня Воїнів Майдану».

Павлусенко Я.В.,

19 – 23  лютого 2018 року

7. Організовано виставку учнівських творів, малюнків, плакатів: «Вічна слава і пам'ять героям», «Нас надихають подвиги героїв», «Діти України за мир».

 Афанасьєва А.О.,

19 – 23  лютого 2018 року

 

8. Здійснено коментований перегляд відеороликів про події на Майдані під час Революції гідності, документальних фільмів: «Добровольці Божої чоти», «Майдан», «Зима, що нас змінила».

Вчителі історії,

19 – 23  лютого 2018 року

Web-адреса: zosh4.kupyansk.info/news/id/5380 | Переглядів: 73Дата публікації: 09:54 27.02.2018
Директор школи

Ільєнко Михайло Григорович

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
PISA 2018
Пошук