Чорнобиль – це наш довічний біль
Чорнобиль – це наш довічний біль

Поділитися новиною:

Чорнобиль – це наш довічний біль

26 квітня 2018 року учні 5-А класу разом з класним керівником Кулібабою Т.О. відвідали тематичну виставку "Чорнобиль. Я там був" у краєзнавчому музеї з нагоди 32–ї річниці з Дня Чорнобильської трагедії.

Аварія на Чорнобильській АЕС – чорна сторінка в історії людства. Ця трагедія стала найбільшою техногенною катастрофою.  Школярі побачили експозиції, що розповідають про жахливу трагедію, про героїв- куп'янчан. які самовіддано брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС. Найбільше відвідувачів вразили відеоматеріали.

Чорнобиль – це наш довічний біль. За цим словом постає безодня людських трагедій, подвиг і безсилля, пам'ять і забуття. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а Чорнобильська трагедія все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, однією печаллю, однією надією на мирне і краще життя.

Учні та класний керівник вдячні Осадчій І.А. та Радченко І.А. за змістовну екскурсію та можливість доторкнутися до історії свого краю.

 

Альбом: Чорнобиль – це наш довічний біль Альбом: Чорнобиль – це наш довічний біль
Web-адреса: zosh4.kupyansk.info/news/id/5972 | Переглядів: 25Дата публікації: 08:43 27.04.2018
Директор школи

Ільєнко Михайло Григорович

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук